Arıcan Grup ve Güler Grup’un ortak hayallerini ortak geleceğe dönüştürecek olan Capital Ticaret Merkezi; European Property Awards 2017’de ‘’En İyi Ofis’’ Projesi Ödülü almış bir baş yapıt. Proje; Çarşı Katıyla, deniz manzaralı Ofis ve Loft Ofis Katlarıyla iş yaşamını temelinden değiştiriyor. 2 yatay 2 dikey 4 blokta, 59 m2’den 727 m2’ye kadar modüler ofisler ile geniş bir seçme şansı veren Capital Ticaret Merkezi’nde ayrıca 18 adet Loft Ofis, 10 adet Dubleks Ofis, 29 adet Meydan Mağazası bulunuyor. Proje, 10.000 m2’lik kapalı otoparkı, meydanı, gezi terası, konferans ve toplantı salonları, VRF ve Şartlandırılmış Havalandırma Sistemi ile Mersin’de ilkleri yaşatmaya hazırlanıyor.


KONSEPT

GENİŞ BİR VİZYON, FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI...
İş yeri, ofis anlayışı yakın zamana kadar “metrekare – çalışan sayısı” gibi performansa dayalı bir fiziki hesaba dayanıyordu. Şimdi ise bu, iş yerinin sosyal imkanları, prestiji, imajı, teknolojisi, mimarisi, spor ve eğlence aktiviteleri gibi total bir algıya gereksinim duyuyor. Bu yeni trendle artık eski apartman dairelerinden çıkıp, geleceğe merhaba deme zamanı.
 

 


MİMARİ

BENZERSİZ MİMARİ
Dört açılı cam cephe mimarisi ile dinamik bir görünüme sahip bir başyapıt.
Hayatınızı kolaylaştıracak, işinizden haz duymanızı sağlayacak, tüm detayların düşünüldüğünü göreceksiniz.
KONUM
 
YUMUKTEPE-MERSİN OTOBAN BAĞLANTISININ YANI BAŞINDA!
Capital Ticaret Merkezi, bütün ticaret yollarının ve en kritik işletmelerin kesiştiği bir lokasyonda yer alıyor. Toroslar, Yenişehir ve Akdeniz olmak üzere üç ilçenin buluştuğu noktada konumlanıyor. Mersin Limanı’na 4, Otobana 7 ve kentin kritik noktalarına sadece 5-6 dakikalık uzaklıkta. Silifke’den Adana’ya kadar toplu taşıma araçlarının kullandığı Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, kentin en eski ana arteri olduğu için ciddi bir yaya sirkülasyonuna sahip.