“Her günü özel, dört mevsimi bahar”
 
34. cadde üzerindeki  modern yapılaşmanın ilk adımı olan Infinity, mimari yapısı ve sosyal alanlarıyla bölgenin parlayan yıldızı oldu…
 
 “Yüzde yüz memnuniyet”  anlayışını  prensip edinen Güler Group, Infinity projesinde de söz verdiği kalitede, söz verdiği zamanda eksiksiz bir şekilde projesini tamamladı.
34. cadde üzerindeki  modern yapılaşmanın ilk adımı olan Infinity, mimari yapısı ve sosyal alanlarıyla bölgenin parlayan yıldızı oldu. Çiftlik köy  bölgesinin yatırım değeri en yüksek projesi olan Infinity,  bölgenin konut kalitesinde de belirleyici oldu.
 
Mimar Cihan Sinan Bostancı tasarımı olan Infinity, 9.972 metre kare üzerine kurulan 60 dairelik bir site. Her iki blokta fonksiyonlara göre ayrılmış peyzaj düzenlemesi yapılmıştır. Sosyal alanlarının genişliğiyle dikkat çeken Infinity, çocuk oyun alanı, bir adet kreşi, yüzme havuzu, fitnes salonu, spor sahası, yürüyüş yolları ve iddialı bir peyzajı ile yüksek bir sosyal statü alanı sunuyor. 
 
İç mekanlarda ferah alanlara sahip olan Infinity’de, koridorlar dahil her bölüm güneş ışığı alıyor. 
Mersin 34. caddede bulunan Infinity, Üniversite hastanesi, Kipa, Marina,  Forum AVM  ve  otobana  5-10 dakika mesafelerde yer alıyor. Şehrin göbeğinde, Mezitli trafiğinden uzakta olan Infinity,  çok iyi bir lokasyona sahip.

İletişim:
Çiftlikköy Mh. Şakir Son Cd. No:1 Yenişehir/MERSİN  |  Tel : 0324 328 50 50  - Faks: 0324 328 50 90  |   gulerinfinity.com