“Yaşamı kaliteli kılmak için”

Güler PLATO

Elit bir yaşam alanı

İnşaat sektöründe 31 yıldır faaliyet gösteren Güler Group, prestijli projeler listesine eklediği Güler Plato ile Mersin’de yepyeni bir yaşam alanı yaratıyor. Özgün mimarisiyle fark yaratmaya hazırlanan Plato, kentin yeni bir değeri olacak .
Güler Plato, kaliteli bir yaşam alanı arayanlara, kentin en gözde bölgesinde kapılarını açıyor...
Modern bir mimari yapıya sahip olan Güler Plato, sosyal donatıları ile de son derece donanımlı bir proje. Site sakinlerine hayalden daha fazlasını sunacak olan Güler Plato’da, konfor için her şey düşünüldü.
Konforla birlikte güvenliğin, huzurun ve sosyal yaşam alanlarının zenginleştirildiği projede;

Güvendesiniz,

Huzurlusunuz,

Yaşamın içindesiniz…

Yok, yok!

Daireler kişilerin yaşam konforunu üst düzeye çıkarabilmek için özenle hazırlandı. Proje baştan sona modern ve özgün bir tarzda düşünüldü.
Her dairede; parke zemin, duvar kâğıdı, ıslak hacimlerde birinci sınıf seramik, banyolarda modern duş takımları, ebeveyn banyosu. ..
Her odada;  klima tesisatı…
Her mutfakta; özel tasarım mutfak dolapları, davlumbaz,  ocak, fırın ve mikrodalgadan oluşan dörtlü set…
Ve Kızartma mutfağında; davlumbazla beraber ocak

Mimaride ritim

Mimarisi de oldukça özgün olan Güler Plato’da, binalara zemin kattan orta katlara doğru artan ve orta katlardan üst katlara doğru azalan yay cepheyle hareket katıldı. Kat tabliyeleri de bu hareketi destekler nitelikte tasarım ilkeleri içerisinde önemli bir yer edinen ritim unsurunu ön plana çıkardı. Bu özellikler, yaşam alanınıza farklı bir estetik verirken sizin de özgün bir mimarinin parçası olmanızı sağlıyor.

 

Beş yıldızlı bahçe!

Tatil için uzaklara gitmeyecekseniz

Güler Plato’da, doğanın güzellikleri ile sosyal yaşamın gereklilikleri bir araya getirilerek peyzaj planlaması yapıldı;
Peyzaj alanında oluşturulan yeşil alanlar, bu alanların içerisine serpilen reflekte havuzları, kamelyalar, barbekü alanı, yürüyüş yolları ve spor alanları size keyifli zamanları vaat ediyor…
Geniş havuzu ve havuz kenarlarına oluşturulan güneşlenme terasları lüks bir oteli aratmayacak estetik ve nitelikte tasarlandı...
Havuz kenarında keyifli sohbetler yapıp soğuk içeceklerinizi yudumlar iken, dev ekranlarda dizinizi ya da maçınızı seyredebileceksiniz…

Gözünüz arkada kalmayacak

Çocuklar için özel olarak düşünülmüş alanlar, onların güvenli bir biçimde vakit geçirmelerini sağlayacak.
Site içerisindeki kreş sayesinde gözünüz arkada kalmayacak…
Anfi tiyatro biçiminde oluşturulan film plato alanında gençlerimiz keyifli ve nitelikli  vakit geçirecek…

Her yer yeşil,  Her yer yakın…
34. Cadde üzerinde olan Güler Plato, Stadyuma, otobana, Kipa’ya, hastaneye, Marina’ya, fuar alanına ve deniz kıyısına yakınlığı ile Mersin’in gözde lokasonunda yer alıyor…

Kuzeyi ve Batısı yeşil alan olarak imara kapatılan Güler Plato’nun her bir yanı yeşil ve havadar olarak kalacak…

24 saat hizmet
24 saat sıcak suya ulaşılabildiği, merkezi ısıtma sistemi ve jeneratör gibi sistemlerin yer aldığı sitede, 24 saat güvenlik hizmeti de bulunuyor.

Teknik özellikler
8316 metrekarelik bir alan üzerinde 2 blok halinde yükselen Güler Plato, zemin hariç 13 kattan oluşuyor. Toplamda 52 dairesi bulunan proje de daireler 4+1’lik olarak tasarlandı.