YAŞA ve KAZAN!
“Üç boyutta yaşayın, yaşadıkça kazanın”

Güler TRIO’da zamanın, mekanın ve değişimin önündesiniz.
 
ZAMAN
GÜLER TRİO, 3 ana arterin merkezinde yer almasından dolayı kent merkezine, yaylaya ve sahile rahatlıkla ulaşım kolaylığı sağlıyor. 
 
MEKAN
Güler Trio, Kente ve Akdenize kuşbakışı bakan, nem oranı düşük, temiz ve serin iklimi olan, sağlam zemine sahip bir lokasyonda yer alıyor. 
Üç blokta 3+1, 2+1 ve Dublex dairelerin tasarlandığı GÜLER TRİO, üç cephesi ve modern mimarisiyle de dikkat çekiyor. TRİO projesi, zengin sosyal yaşam alanları, yüksek fonksiyonlu, şık cepheli estetik tasarımıyla ve üstün güvenlik donanımıyla bölgesel değişimin öncülüğünü yapan bir proje. 
 
DEĞİŞİM
Bölgesel değişimin öncülüğünü yapan Güler Trio, değişime dahil olan alıcısına, huzurlu bir yaşamın yanında kazançlı bir yatırım da sağlayacak. 
 
 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güler Trio projemiz 3 bloktan oluşan, 11.072 m2 arsa üzerine inşa edilmiş bir projedir. C ve A bloklar 3+1 ve dubleks dairelerden,  B blok ise 3+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. C ve A blok zemin + 14,  B blok ise zemin+13 katlıdır. Genel ve çocuk yüzme havuzu olan, fitnes salonu, kreş, spor alanları, yürüyüş parkuru, kamelya, barbekü alanı gibi site sakinlerine sosyalleşme ve aktivite alanları sağlayacak bir projedir.  Projede, Mersin’de bir ilk olarak, çocuklar ve yetişkinler için özel kaykay pisti yapılmıştır. 
Dairelerimizin  mantolama sistemi ile ısı  yalıtımı yapılmıştır. Sitemizde merkezi ısıtma sistemi kullanılacak olup, jeneratörümüz mevcuttur. 
24 saat güvenliği vardır ve site sakinlerinin kullanacağı büyük bir otoparka sahiptir. Site önünde ek bir otopark alanı daha mevcuttur  ve bu alan misafir araçları için kullanılacaktır. 
 
 
Bloklarımızın mimari planında özel bir tasarıma gidilerek her daire diğerinden bağımsızlaştırılmıştır. Dairelerimizde zeminde parke kullanılmış ve ıslak hacimlerde 1. sınıf seramik uygulanmıştır. Tüm daire seçeneklerimizde ebeveyn banyo mevcuttur ve tüm banyolarda modern duş takımları kullanılmaktadır. Ayrıca 3’lü mutfak setimiz daire içerisinde mevcuttur. Güler Trio müşterilerine  hem iyi bir yatırım yapma fırsatı, hem de güvenli ve konforlui bir yaşam alanı sunmaktadır.
 
 
 

 

 

İletişim:

Portakal Mah. 80025 Sok. Toroslar Mersin | Tel: 0324 223 13 50  |   Faks: 223 13 53  |  gulertrio.com