“Hayatı Extra Yaşa”
 

Özel cephe, özel tasarım, emsalsiz mekan…
 

GÜLER Xtra tek bloktan oluşan bir proje olmasına rağmen, 3 cepheye sahip olan özel bir projedir. Cephesi, simetri olmadan kendi görselini öne çıkarıyor. 

2+1 dairelerden oluşan projede emsallerine göre, çok fazla net alan kullanımı yapıldı. Bu sayede, projenin İç mekanlarda hiç kayıp alan oluşturulmadı. Malzeme kullanımında kalite ve fonksiyona önem verilen projede, Güler Grup kalitesinin önemli bir unsuru olan “nitelikli İşçilik” ön plana çıktı. 

İnşaa süresinde, projenin her aşamasına sadık kalınan GÜLER Xtra’da dış cephede, mantolama haricinde modern cam parapet sistemleri kullanıldı. Her katta iki daire bulunan projede daireler Güney-Kuzey-Doğu ve Güney-Kuzey-Batı olarak konumlandırıldı. 
 

Her biri 130 m2 olan dairelerde ailenize ve misafirlerinize sıcak, samimi bir alan sunuyoruz. Ebeveyn giyinme odası ve ebeveyn banyosu sizi konforla buluşturacak. Salonda 4.30 m2’lik fransız pencereler gökyüzünü evinize taşıyacak. Özenle tasarlanmış keyifli bir daire için kombi, radyatörler ve ankastre 3’lü set bu tasarıma dahil edildi. Çocuk oyun alanı, kamelya haricinde, araç güvenliğiniz için yeterli otopark alanı bırakıldı. 

 
 
İletişim:
Tel : 0324 328 50 50  |   Faks: 0324 328 50 90